Nový

Informační bulletin: Google Consent Mode v2 bude povinný od března 2024


Google má pro vás oznámení o velké aktualizaci prostředí digitální reklamy: Google Consent Mode v2 je zde .

Tato nová aktualizace přináší důležité změny, o kterých musí inzerenti a vydavatelé vědět. Nejdůležitější věc na začátek: Používání Google Consent Mode v2 bude povinné pro všechny weby, které využívají služby Google.

Termín pro implementaci Google Consent Mode v2 je březen 2024 . Ujistěte se tedy, že jste zkontrolovali, zda musíte požadavky splnit. Se změnou vám pomůžeme.

Consent Mode – co to je?

Google Consent Mode v2 je mechanismus, který pracuje s bannerem souhlasu vašeho webu a upravuje chování vašich značek nebo skriptů Google v závislosti na tom, zda koncový uživatel váš banner souhlas přijme nebo odmítne. Nový Google Consent Mode v2 vám může poskytnout vylepšená data o konverzích i za omezených podmínek ochrany dat.
Dříve byl režim souhlasu Google volitelný a sloužil k povolení modelování konverzí v Google AdWords. Použití platformy pro správu souhlasu certifikované společností Google bylo také volitelné.

Nyní se věci mění: Google Consent Mode v2 je povinný, abyste mohli vůbec něco sledovat. A používání platformy pro správu souhlasu certifikované společností Google ke správě souhlasu je nyní také povinné.

Dobrá zpráva: consentmanager je již CMP certifikovaný společností Google a již podporuje Consent Mode v2 . Pokud na svůj web nebo do aplikace integrujete služby Google, vše, co musíte udělat, je zajistit, aby byl na vašem panelu consentmanager aktivován Google Consent Mode ! Video s návodem k aktivaci naleznete na našem webu: https://www. consentmanager .de/google-consent-mode-v2/

Ještě nepoužíváte consentmanager ?

Pokud ještě nepoužíváte CMP s certifikací Google, je nejvyšší čas na to přejít. Nechte si poradit od našeho odborníka a domluvte si schůzku: https://www. consentmanager

Nezapomeňte termín realizace: březen 2024

Inzerenti a majitelé stránek musí do března 2024 zajistit, aby implementovali všechny požadavky společnosti Google na nový režim souhlasu. Získáte tak dostatek času přizpůsobit své strategie a maximálně využít nové funkce.

Začněte hned! Navštivte naši vyhrazenou stránku Režim souhlasu Google v2, kde se dozvíte vše, co potřebujete vědět o této aktualizaci. Nenechte si ujít tuto příležitost a ujistěte se, že vaše reklamní kampaně jsou v souladu a nabízejí lepší výkon a soukromí.

Kliknutím sem získáte další informace o Google Consent Mode v2: https://www. consentmanager

Pokud máte nějaké dotazy nebo potřebujete pomoc s přechodem, kontaktujte náš tým podpory ( support@ consentmanager .net ). Jsme rádi, že vám můžeme pomoci zajistit hladký a úspěšný přechod do Google Consent Mode v2.


více komentářů

Jetzt zu consentmanager wechseln

Newsletter 07/2024

nabídka změny consentmanager Nejste spokojeni se svým současným poskytovatelem správy souhlasu, ale bojíte se technického úsilí, které by změna mohla znamenat? Pak pro vás máme atraktivní nabídku. Nyní přejděte na consentmanager a díky našemu novému režimu kompatibility bude technické přepnutí snadné. Co pro to musíte udělat? Jednoduše nahraďte nějaký kód na svém webu a můžete […]
Einhaltung der EU-Verordnung über künstliche Intelligenz consentmanager
Že jo

Nařízení EU o umělé inteligenci

Nařízení EU o umělé inteligenci vstoupí v platnost v srpnu 2024 Po prvním návrhu Evropské komise v dubnu 2021 přijal Evropský parlament nařízení EU o umělé inteligenci. Toto bylo zveřejněno v Úředním věstníku Evropské unie v červenci 2024 a nyní je k dispozici ve všech 24 úředních jazycích členských států EU. Nařízení oficiálně vstoupí v […]