Nový

Newsletter 05/2021


Vylepšené hlášení

Tento měsíc jsme se zaměřili především na CMP report a zavedli jsme mnoho malých změn, které usnadňují každodenní práci s reporty. To zahrnuje mimo jiné vícenásobný výběr pro filtry, více možností exportu, lepší přehled a vysvětlení sloupců a vylepšený způsob počítání přijetí, odmítnutí a uživatelsky definovaný výběr.

Navíc jsme přidali různé drobné designové funkce – zejména možnost zobrazit tlačítko „Uložit a pokračovat“ ve vrstvě souhlasu vpravo nahoře podle doporučení CNIL.

Nově také: U každého poskytovatele se nově zobrazují i kategorie zpracovávaných dat. Návštěvník tak může získat podrobnější informace a zvyšuje se právní jistota.

Webináře v červnu

V červnu se opět uskuteční webináře na aktuální témata ochrany osobních údajů. Tyto jsou:

Více nových funkcí a změn

  • Více funkcí pro náhledy (dynamické blokování obsahu)
  • Nová makra pro texty
  • Výslovný souhlas jako nový právní základ
  • Opravy chyb pro použití s prvky iframe
  • … a mnohem víc.

více komentářů

Nový

Newsletter 05/2024

Nová integrace pro Slack, MS Teams a další S aktuální aktualizací je vám nyní v systému k dispozici nová integrační funkce pro Slack, MS Teams, Zapier a n8n. Funkce vás pohodlně upozorní ve Slacku, Teams nebo jakémkoli jiném nástroji o důležitých změnách a novinkách (např. nalezené nové soubory cookie) ve vašem účtu CMP. Pro kontrolu […]
Webinar-GCM-v2-with-Google-and-consentmanager
Nový, videa, Všeobecné

Webinář: Google Consent Mode v2 se společností Google a consentmanager

Zúčastněte se našeho exkluzivního webináře pořádaného consentmanager ve spolupráci se společností Google dne 12. června 2024 v 11:00 SEČ. Vzhledem k vysoké poptávce po informacích o nejnovějších požadavcích společnosti Google vám tento webinář pomůže lépe porozumět Google Consent Mode v2. Dennis Gingele ze společnosti Google a Jan Winkler ze consentmanager představí podstatná fakta a pozadí, […]