Newsletter 10/2021

Aktualizace prohledávače

S naší nejnovější aktualizací jsme se zaměřili zpět na náš prohledávač. Prohledávač je nyní ještě důkladnější a sleduje podstránky v rámci webu přesněji než dříve. Stejně tak lze výsledky crawleru konečně exportovat jako PDF a přidali jsme další kontroly, například pro převody do třetích zemí.

Kromě toho bylo vylepšeno ovládání crawleru: V nastavení crawleru CMP lze nově nastavit například to, že nově nalezení poskytovatelé mají být nejprve přidáni na čekací listinu a ne rovnou do normálního seznamu poskytovatelů . Kromě toho lze nyní soubory cookie oddělit podle domény, což je výhodné zejména pro zákazníky, kteří používají stejný kód CMP na více doménách. A v neposlední řadě seznam poskytovatelů nyní zobrazuje také nejnovější nálezy, takže je snazší zjistit, kde byl poskytovatel nalezen.

Vylepšený automatický blokový kód

Kromě prohledávače jsme tento měsíc vylepšili také zejména automatický blokový kód. Vzhledem k tomu, že je preferován mnoha zákazníky, zlepšili jsme zejména pohodlí a dobu načítání: V minulosti byly často problémy s „nezbytnými“ nebo „funkčními“ poskytovateli, které CMP nepříznivě blokovalo, nyní by to mělo být mnohem jednodušší s takovými poskytovateli pracovat.

Webináře v listopadu

Vzhledem k mnoha inovacím, které přijdou na weby s TTDSG od prosince, nabídneme další webináře v listopadu. Tyto jsou:

 • Webinář: TTDSG a aktuální vývoj v ochraně dat
  9. listopadu 2021 – 15:00
  Pro registraci
 • Webinář: Používání správce souhlasu s Google TagManager a Google Consent Mode
  10. listopadu 2021 – 15:00
  Pro registraci

Více nových funkcí a změn

 • Vylepšené protokolové API
 • vylepšení datové vrstvy
 • Lepší podpora pro zakázané zobrazení
 • Automaticky rozbalte přidružené odkazy
 • … a mnohem víc.
 

Zůstaň aktualní!

Odebírat novinky