videa

Webinář se společností Google: Pochopení a bezproblémová integrace Google Consent Mode v2


Z důvodu vysoké poptávky po informacích o nastavení a řešení nových požadavků Google Consent Mode v2 uspořádal consentmanager společně s Googlem 12. června 2024 další webinář na toto téma.

Webinář proběhl v němčině.

Nestihli jste to? Žádný problém! PDF pro webinář lze nalézt zde ke stažení .

Dennis Gingele z Google a Jan Winkler z consentmanager představili nejdůležitější fakta a základní informace o Google Consent Mode v2.

Probírala se tato témata:

  • Co je to Google Consent Mode v2 a související změny.
  • Integrace Google Consent Mode v2 a z toho plynoucí výhody.
  • Ochrana dat a právní aspekty Google Consent Mode v2.
  • Důležité termíny Google Consent Mode v2.

Ať už jste v digitálním marketingu, provozujete webové stránky nebo pracujete v souladu s předpisy, tento webinář vám dává příležitost dozvědět se vše o Google Consent Mode v2 přímo od odborníků.


více komentářů

Jetzt zu consentmanager wechseln

Newsletter 07/2024

nabídka změny consentmanager Nejste spokojeni se svým současným poskytovatelem správy souhlasu, ale bojíte se technického úsilí, které by změna mohla znamenat? Pak pro vás máme atraktivní nabídku. Nyní přejděte na consentmanager a díky našemu novému režimu kompatibility bude technické přepnutí snadné. Co pro to musíte udělat? Jednoduše nahraďte nějaký kód na svém webu a můžete […]
Einhaltung der EU-Verordnung über künstliche Intelligenz consentmanager
Že jo

Nařízení EU o umělé inteligenci

Nařízení EU o umělé inteligenci vstoupí v platnost v srpnu 2024 Po prvním návrhu Evropské komise v dubnu 2021 přijal Evropský parlament nařízení EU o umělé inteligenci. Toto bylo zveřejněno v Úředním věstníku Evropské unie v červenci 2024 a nyní je k dispozici ve všech 24 úředních jazycích členských států EU. Nařízení oficiálně vstoupí v […]