Hledá se manažer SEA (m/f/d)


Co se děje?

Online doma a proto náš nový SEA Manager (m/f/d)

Platforma pro správu souhlasu je software, který provozovatelé webových stránek nebo poskytovatelé webových aplikací používají k získání a uložení souhlasu návštěvníků s ochranou údajů před tím, než bude možné shromáždit uživatelská data. Návštěvník tedy dává souhlas.

Každý den nás těší nové zákazníky, což z nás dělá nejrychleji rostoucí společnost v oboru. A aby to tak zůstalo, hledáme pro naše kolegy ve Francii vhodného SEA manažera.

Jste nadšení, otevření a těšíte se na růst s námi? Pak se staňte součástí našeho týmu!

čím se můžete hýbat

 • Vytváříte, monitorujete a optimalizujete naše SEA kampaně na Googlu a Facebooku. Máte velkou svobodu a přebíráte zodpovědnost za své kampaně.
 • Pravidelně provádíte testy, abyste maximalizovali výkon a implementovali beta verze a nové funkce vyhledávače.
 • Neustále pracujete na výkonu Google a optimalizujete produktové kanály.
 • Provádíte analýzy trhu a konkurence, sledujete aktuální vývoj trendů a dáváte podněty pro naše produktové portfolio.
 • Pomocí svých nápadů a úsilí optimalizujete naše strategie výkonnostního marketingu a posouváte náš online marketing.

co přineseš

 • Úspěšně jste absolvovali školení nebo studium v oblasti obchodu, marketingu nebo srovnatelného oboru a máte několik let zkušeností se SEA, ideálně v prostředí B2B.
 • Máte vášeň pro čísla a svět online marketingu.
 • Jste si velmi jisti v používání Excelu a Google Ads Editoru. V Google Ads, Nákupech Google a Facebooku se cítíte jako doma.
 • V ideálním případě máte zkušenosti se správou feedů a automatizovanou správou kampaní.
 • V ideálním případě je vaším mateřským jazykem francouzština, ale nápady si můžete vyměňovat i v angličtině nebo němčině
 • Jste proaktivní, týmový hráč a rádi přijímáte zodpovědné úkoly.

Čím jsme výjimeční?

Naše živé přesvědčení, že nejlepší výsledky pocházejí tam, kde se každý může optimálně rozvíjet. Proto pracujeme s vysokou mírou osobní odpovědnosti a flexibility: agilní, mezifunkční a orientovaní na růst. Ať už pracujete na dálku nebo v kanceláři, na částečný nebo plný úvazek – pracujete tak, jak vám nejlépe vyhovuje.

Pokud to zní jako vy, těšíme se na vaši přihlášku. Vaší kontaktní osobou je CMO Götz Sielk ( goetz@consentmanager.net ).


více komentářů

Webinar mit Google: Google Consent Mode v2 verstehen und nahtlos integrieren
videa

Webinář se společností Google: Pochopení a bezproblémová integrace Google Consent Mode v2

Z důvodu vysoké poptávky po informacích o nastavení a řešení nových požadavků Google Consent Mode v2 uspořádal consentmanager společně s Googlem 12. června 2024 další webinář na toto téma. Webinář proběhl v němčině. Nestihli jste to? Žádný problém! PDF pro webinář lze nalézt zde ke stažení . Dennis Gingele z Google a Jan Winkler z […]
Nový

Newsletter 05/2024

Nová integrace pro Slack, MS Teams a další S aktuální aktualizací je vám nyní v systému k dispozici nová integrační funkce pro Slack, MS Teams, Zapier a n8n. Funkce vás pohodlně upozorní ve Slacku, Teams nebo jakémkoli jiném nástroji o důležitých změnách a novinkách (např. nalezené nové soubory cookie) ve vašem účtu CMP. Pro kontrolu […]