Nový

Newsletter 03/2022


Ikony a designové prvky

Tento měsíc jsme se zaměřili především na mnoho malých designových prvků, které od nás požadovalo mnoho zákazníků. To zahrnuje například to, že účely, tlačítka a odkazy nyní mohou mít své vlastní ikony, že lze nyní ukládat více kódů HTML a CSS nebo že jsou možná jemnější nastavení pro seznamy poskytovatelů a seznamy souborů cookie.

Více nových zemí

Novinkou tohoto měsíce je také podpora mnoha nových oblastí práva. Dosud podporujeme GDPR/ ePrivacy pro Evropu, CCPA/CPRA pro Kalifornii a také PIPEDA pro Kanadu a LGPD pro Brazílii. Novinkou tohoto měsíce jsou právní základy pro Mexiko, Argentinu, Nigérii, Jižní Afriku, Jižní Koreu, Rusko, Turecko, Izrael, Čínu a Thajsko. Nyní existují samostatná nastavení pro všechny tyto oblasti (v závislosti na zvoleném balíčku) a odpovídající právní texty a odstavce jsou uloženy v systému.

Dynamické blokování obsahu

Zejména mnoho francouzských vydavatelů chtělo rozšířit blokování dynamického obsahu. Blokování se používá například k zablokování videa na YouTube a jeho aktivaci pouze se souhlasem. S nejnovější aktualizací byla funkce ještě rozšířena a nyní ji lze použít na jakýkoli prvek webové stránky. Typickým případem použití by bylo, že zpravodajský web zablokuje texty, pokud neexistuje souhlas. Více v naší nápovědě.

Více nových funkcí a změn

Jako vždy bylo tento měsíc mnoho dalších malých novinek a změn. Zde stojí za zmínku zejména převod stacků/stacků z účtu do CMP, jednodušší a přehlednější obsluha editoru vizuálního designu a lepší podpora systému ATT od Applu.


více komentářů

Jetzt zu consentmanager wechseln

Newsletter 07/2024

nabídka změny consentmanager Nejste spokojeni se svým současným poskytovatelem správy souhlasu, ale bojíte se technického úsilí, které by změna mohla znamenat? Pak pro vás máme atraktivní nabídku. Nyní přejděte na consentmanager a díky našemu novému režimu kompatibility bude technické přepnutí snadné. Co pro to musíte udělat? Jednoduše nahraďte nějaký kód na svém webu a můžete […]
Einhaltung der EU-Verordnung über künstliche Intelligenz consentmanager
Že jo

Nařízení EU o umělé inteligenci

Nařízení EU o umělé inteligenci vstoupí v platnost v srpnu 2024 Po prvním návrhu Evropské komise v dubnu 2021 přijal Evropský parlament nařízení EU o umělé inteligenci. Toto bylo zveřejněno v Úředním věstníku Evropské unie v červenci 2024 a nyní je k dispozici ve všech 24 úředních jazycích členských států EU. Nařízení oficiálně vstoupí v […]